Sahhane Ankara

Türkiye'nin en şık dekore edilmiş,
gerçek bir Osmanlı sarayının cazibesini sunuyoruz. Protokol deneyimi güçlü kadrosuyla, yemekten müziğe, karşılamadan servise, aradığınız samimi ve sıcak düğün ortamını Şahhane Ankara'da bulabilirsiniz. Şimdi gözlerinizi kapatın ve düğün öncesi ihtiyaç listenizi tamamen unutun çünkü bir daha hatırlamanıza gerek kalmayacak. Siz sadece bu özel gecenin keyfini çıkarın..

Dügün

Profesyonel bir ekip, kusursuz servis, muhteşem yemekler ve laila altyapısıyla sınırsız eğlence muhteşem şıklıktaki bir mekan...
Konsept Organizasyon, orkestra grupları, ünlü santçı, vip limuzin / car, dans kursu, trio, halk oyunları ve gösteriler, Hostes süsleme, Animasyon, Barkovizyon, LCV gelinlik gibi hizmetleri ve düğün için gerekli her detayı çözüm ortaklarımızla programlayabiliriz. Her Düğün Şahhane olmalı...

Kına

İlk defa Türk - Osmanlı gelenekleriyle, Hindistan, Fas, Eski İstanbul sentezi ve modernliği birleştirip bayanlara özel kına konseptini çıkaran Şahhane, gecenizde tarzınıza uygun ve birbirinden farklı kareografiler ve organizasyon seçenekleriyle kişiye özel bir kına merasimi sunmaktadır.

Sünnet

Özel gösteri grupları, Animasyonlar, Sihirbaz, Buble show, Pinyata, Uzunbacak, Şeker standı, Popcorn, Macuncu, Hacivat Karagöz, Film karakterleri gibi ihtiyaç duyacağınız aktivitelerle bahçe ve teras ortamında çocuklarımızı eğlendirirken nefis yemekler ve ailelere yönelik program veya eğlencelerimize siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktayız. Çocuklarımızla mutlu bir organizasyon, mutlu anılar bırakır..

Nikah

Alışılmısın dışında bir nikah için en doğru yerdesiniz. bu en mzel gününüzü sadece bir imza ile değil Canlı Müzik, Romantik bir dans, şık ve zarif bir nikah ile ölümsüzleştirerer Evete demek ister misiniz ? Düşlediğinizden çok daha fazlası için Şahhane Ankara

Protokol Toplantı

Şahhane Ankara; Türk-Osmanlı ve Dünya Mutfaklarından özel seçme lezzetleri, A Class servis düzeni, barkovizyon, Kürsü, Seminer, Bistro, Ses Düzeneği ve Sistemi, Trio Grupları ile Protokol ve İş Dünyasının en etkili toplantılarını organize etmektedir.

Özel Gün ve Geceler

Eğlencede Laila Gece Kulübü altyapısı ve Yemekte Restaurant geçmişiyle markalaşmış Şahhane; Akustik Salonu, Ses Sistemi, Ünlü Sanatçı Organizasyonları, Orkestra, Dans Show ve Gösteri gruplarıyla sizi sınırsız eğlenceye davet ediyor...

Mezuniyet

ODTÜ, Hacettepe, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve birçok Özel Üniversitenini birçok koley ve devlet liselerinin ayrıca ilköğretim okullarının mezuniyetlerini organize eden Şahhane, gerek öğrenci gerekse okul yönetiminin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır..

Özel Davetler

Şahhane Ankara Türk-Osmanlı ve Dünya mutfaklarının seçme lezzetleri İSO 22000 Ve HACCP belgeleriyle hijyen standarlarının üstünden yüksek kalitedeki ekipmanlarıyla ve hünerli şefleriyle yemeği zevkli bir sanata dönüştürüyor.

Gala / Lansman

Osmanlı ve Dünya Mutfağından Seçme Lezzetleri, A Class servis düzeni, Barkovizyon, Kürsü, Seminer, Bistro, Ses düzeneği ve sistemi, trio grupları ile İş Dünyasının en etkili toplantı, Gala, Tanıtım, Kokteyl ve Seminerlerini organize ediyor.

Masal gibi bir dügün. Saray gibi bir mekan

Lokasyon